Aktuality

Aktuality

Realizace - mrazicí truhly, mrazicí ostrovy

I tentokrát vám přinášíme fotografie některých našich realizací - mrazicí vany Super, mrazicí ostrov Dupla a mrazicí nástavbu ARV portugalského výrobce Arcaboa. Všechny uvedené modely lze sestavit do mrazicích ostrovů nebo umístit samostatně.

Přečtěte si víc

Mrazicí ostrovy

Představujeme vám další z našich úspěšných realizací mrazicí truhly Super a mrazicí nástavby ARV. Mrazicí truhly spojené zády k sobě patentovaným systémem spojovacích mřížek poskytuje možnost efektivně seskládat mrazicí ostrovy. Mrazicí truhla Super umožní dokonalou visibilitu uložených produktů díky silnému LED osvětlení. Mrazicí truhly Super doplněné o mrazicí nástavby ARV rozšiřují vaše možnost prezentace mraženého sortimentu s maximální efektivitou využití prostoru.

Přečtěte si víc

Další z realizací

Tentokrát vám představujeme dvě realizace mrazicích truhel Super. V prvním případě se jedná o mrazicí ostrov sestavený z pěti mrazicích truhel, ve druhém případě o sestavu truhly Super 2,5DE a mrazicí nástavby. Všechny mrazicí vany portugalského výrobce Arcaboa mají automatické odmražování i odtávání. Velkoformátová a zaoblená prosklená víka umožňují zákazníkům dostatečný přehled o uloženém zboží - ať už stojí přímo před mrazicí truhlou či z boku. Kvalitní zpracování a moderní vzhled dělají z mrazicí vany Super stálici na našem trhu. Mrazicí nástavba ARV vhodně doplňuje celou produktovou řadu. Vytvořit mrazicí ostrov nebo mrazicí úsek i v menších prodejnách nebylo nikdy tak snadné.

Přečtěte si víc

Elegance mrazicích van a truhel Arcaboa

Podívejte se s námi na videoprezentaci mrazicí truhly Super a mrazicí vany Dupla a jejich sestavení do mrazicího ostrova

Přečtěte si víc

Realizace u našich zákazníků

Připravili jsme si pro vás fotografie ze dvou realizací - tentokrát se jedná o mrazicí vanu Super 2,5 s mrazicí nástavbou a mrazicí ostrov z modelu Dupla

Přečtěte si víc

Realizace mrazicího ostrova

I nadále pokračujeme v úspěšných realizacích mrazicích ostrovů portugalského výrobce Arcaboa. V tomto případě se jedná o mrazicí vanu model Super DE. Víte, že tento model mrazicí truhly má automatické odtávání i odmražení? Zboží v mrazicí truhle je vždy dobře vizibilní díky silnému osvětlení.

Přečtěte si víc

Mrazicí nástavba ARV

Technologie disponuje elektronickým termostatem s čitelným displejem a vnitřním LED osvětlením. Jako chladicí médium slouží ekologické a úsporné chladivo R290. Nástavbu ARV je samozřejmě možné kombinovat i s jinými výrobci mrazících truhel a jejich modely – AHT Paris 210, AHT Paris 250, Costan – EPTA, Fricon atd.

Přečtěte si víc

Arcaboa – úsporné řešení

 Výrobce Arcaboa zaujímá v segmentu mrazicích truhel pro prodejny přední příčky. V tomto srovnání je možné námi nabízené zařízení nezávisle porovnat i s jinými výrobci, např. AHT – model AHT Paris 210, AHT Paris 250

Přečtěte si víc